O nas

PAAD to krakowskie biuro rachunkowe, którego misją jest pomoc firmom w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Wiemy, że prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa i jego intensywny rozwój są uwarunkowane od wielu procesów, które trzeba w sposób umiejętny ze sobą połączyć. Dlatego oferujemy pomoc w zakresie nie tylko księgowości i kadr, ale również w obszarze doradztwa podatkowego, analizy finansowej, windykacji i narzędzi controllingu. Nowopowstającym firmom pomagamy natomiast wypełnić wszelkie formalności, związane z rejestracją działalności, doradzamy najkorzystniejszą formę jej prowadzenia oraz opodatkowania.

SKUP SIĘ NA ROZWOJU WŁASNEGO BIZNESU,
A PROWADZENIE FINANSÓW POZOSTAW NAM

Zespół Biura Rachunkowego PAAD tworzą specjaliści, posiadający najwyższe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie – to daje gwarancję, że Twoje finanse są w dobrych, pewnych rękach. 

Stawiamy na obustronne zaufanie, partnerski charakter relacji, dużą elastyczność oraz etykę pracy. Zabezpieczeniem Twoich interesów jest wysoka kwota ubezpieczenia OC naszego biura.

Usługi świadczymy podmiotom gospodarczym o różnej formie prawnej i organizacyjnej.

jednoosobowa działalność gospodarcza
jednoosobowa działalność gospodarcza
spółki osobowe, komandytowe, prawa handlowego, z o.o.
spółki osobowe, komandytowe, prawa handlowego, z o.o.
spółki akcyjne
spółki akcyjne

Rzetelna rachunkowość to fundament firmy. Nie bez powodu mówi się, że to kluczowa jednostka każdej organizacji – bez względu na jej wielkość. Dlatego prowadzenie finansów warto powierzyć wyłącznie specjalistom. Zaufało nam już wiele firm różnych branż. Dołącz do grona zadowolonych Klientów Biura Rachunkowego PAAD.